INTENCJE MSZALNE od 21.09.2020

Poniedziałek - 21 września

18:00 +Władysławę, Andrzeja Spychajów, Irenę, Stanisława Siecińskich i zm. z tych rodzin

Wtorek - 22 września

+Helenę i Edmunda Kamieniarczyk
+Henryka Marczaka
+Franciszka Poprawskiego i Feliksa Szlachciaka
+Henryka, Władysławę, Alfonsa Urbaniaków i Krystynę Gościniak
+Jolantę Malinowską
+Pelagię Mikołajczak - od Marii i Walentego Wosiów
+Krystynę Szymczak - od siostry Grażyny z synem
+Renatę Hunold
+Tadeusza Wudarczyka
+Bronisława Dziaska
+Małgorzatę Włodarczak
+Łucję Mieloszyk
+Mariannę Kubicką
+Feliksa Zmyślonego

Środa - 23 września

18:00 +Jana, Mieczysława Polaszyków i Władysława Olejnika

Czwartek - 24 września

18:00 +Kazimierza i Mariannę Smolińskich, Stanisława, zm. z rodziny i dusze cierpiące w czyśćcu

Piątek - 25 września

18:00 - w int. Krystyny i Sławomira z okazji 20-tej rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

Sobota - 26 września

18:00 +Stanisława Grabiasa, Elżbietę, Wiesława Kubickich, Mariannę, Jana, Franciszka Adamczak

Niedziela - 27 września

8:00 +ks. Wacława Walkowiaka i zm. z rodziny

9:30 +Michalinę, Teofila Banaszyńskich, Ludwika, Stanisławę Boruszewskich, Helenę, Włodzimierza Włodarek i zm. z rodziny

11:00 +Jana Roguszczaka (1 rocz.) i Pawła

W ARCHIDIECEZJI POZNAÑSKIEJ