INTENCJE MSZALNE od 10.08.2020

Poniedziałek - 10 sierpnia

18:00 +Adama (1 rocz.), Marię i Józefa Wilczyńskich, Marka Płóciennika i Stefanię Pewa

18:30 – w intencji parafian

Wtorek - 11 sierpnia

18:00 +Mariana Adamczaka, Mariannę, Jana Kmieciaków, Pelagię,Józefa, Aleksego Adamczaków, Zenona Plutę i wszystkich zmarłych z tych rodzin

+Andrzeja Dostatniego
           +Tadeusza Wudarczyka
           +Bronisława Dziaska
           +Łucję Mieloszyk
           +Mariannę Kubicką
           +Feliksa Zmyślonego
           +Zbigniewa Kowalskiego
           +Katarzynę Wojaczyk
           +Krystynę Kasprzak
           +Wacława Dobrosia

Środa - 12 sierpnia

18:00 +Mariannę Kubicką

Czwartek - 13 sierpnia

18:00 +Bronisława Dziaska

+ks. Mariana Kieronia

Piątek - 14 sierpnia

16:00 – w int. Marleny i Tomasza z okazji 15-tej rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

18:00 – z podziękowaniem Matce Bożej za wyproszone zdrowie, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz za zmarłych z rodzin Cieślaków, Matysiaków i Bierłów

Sobota - 15 sierpnia - WNIEBOWZIĘCIE NMP

8:00 +Mariannę i Jana Pospiesznych oraz zm. z rodzin Pospiesznych i Frąszczaków

10:00 +Wiktorię, Tadeusza, Antoniego Kmieciaków, Łucjana, Stefanię Kaczmarek, zm. z rodziny i dusze cierpiące w czyśćcu

****************************************************

18:00 +zm. z rodz. Kaczmarków, Błaszczyków, Kwiatkowskich i dusze cierpiące w czyśćcu

Niedziela - 16 sierpnia

8:00 +Marcina (16 rocz.), Kazimierę Łysiak i zm. z rodziny

9:30 +Katarzynę, Bogumiłę, Józefa Piechockich, Stanisławę, Antoniego Paszkiewicz, Magdalenę Ulatowską i zm. z tych rodzin

11:00 – dziękczynna z uwielbieniem Boga Ojca

W ARCHIDIECEZJI POZNAÑSKIEJ