Kalendarz prac związanych z nawiedzeniem

Ikony Matki Boskiej Częstochowskiej

w naszej parafii.

08.07.2019 godz.18:30 prace porządkowe w Sali domu parafialnego oraz jego obejścia.

12.07.2019 godz.18:45. Osoby, które posiadają gryczpan i są gotowi przynieść gałązki prosimy o dostarczenie ich do Pani Elżbiety Kaczmarek na ulicę Jarocińską. Z gryczpanu będziemy wyplatać wianki, zapraszamy chętnych do wyplatania.

12.07.2019 W tym dniu ubieramy swoje domy wraz z obejściem oraz przydrożne krzyże i kapliczki. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ w dniu 13.07.2019 będziemy mogli oszacować, w których miejscach brakuje wystroju i pozwoli nam na oszacowanie liczby palików i girlandów potrzebnych do strojenia całej trasy.

15.07.2019 godz. 18:00 prace porządkowe wokół kościoła.

16.07.2019 godz. 17:00 Spotykamy się przed Remizą strażacką. Rozpoczynamy rozwieszanie girland, na całej trasie przejazdu.

17-18.07.2019 Osoby które zdecydują się na dostarczenie donic z żywymi kwiatami w celu ustrojenia kościoła i jego obejścia, proszone są o pozostawienie ich z lewej strony kościoła, przy stojakach rowerowych.

Kwiaty można dostarczyć od dnia 17.07.2019 po mszy św do dnia 18.07.2019 do godz. 8:00.

UWAGA!

Osoby, które zdecydują się poświęcić swój potencjał w ten wyjątkowy czas, proszone są o przybycie z narzędziami, sprzętem stosownym do wykonywanych czynności, wstążki, druciki, sznurki, młotki, nożyczki i inne.

.

W ARCHIDIECEZJI POZNAÑSKIEJ