Szkolna 11  +48 509 724 555   kancelaria@parafiacielcza.pl A A A

Orszak Trzech Króli

niedziela, 02-01-2022

Drodzy parafianie ZAPRASZAMY na I w naszej parafii Orszak Trzech Króli. O godz. 10.30 gromadzimy św. przy Sali Wiejskiej, tam, każdy otrzyma koronę; razem z przybyłymi Trzema Królami zatrzymamy się w na dworze Heroda, dzieci pomogą nam stoczyć walkę dobra ze złem (proszę, aby każde dziecko było przebrane za anioła lub diabełka – aureola, skrzydła lub rogi, wymalowana twarz) a w kościele żywa stajenka z Maryją, Józefem i Małym Jezusem, Msza św. i wspólne kolędowanie. Liczymy na WAS.