Szkolna 11  +48 509 724 555   kancelaria@parafiacielcza.pl A A A  

Ślubowanie nowych ministrantów

poniedziałek, 20-12-2021


Drodzy parafianie, dzisiaj powiększyła nam się służba ołtarza. Przyjęliśmy w poczet ministrantów kolejnych chłopców. Po przejściu przygotowania, uznając wasze szczere pragnienie, dopuściliśmy was do pełnienia służby ministranta w zgromadzeniu liturgicznym. Będziecie odtąd nosić świętą księgę, a także krzyż – zwycięski sztandar naszej wiary, będziecie dawać znaki dzwonkami, podawać dary ofiarne oraz na cześć Boga nosić kadzidło i świece.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM