Szkolna 11  +48 509 724 555   kancelaria@parafiacielcza.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022

niedziela 31.07.2022

1. O prowadzenie różańca proszę w tym tygodniu VII Różę Pań.
  2. W tym tygodniu Msze św. o godz. 18.00 a w czwartek o godz. 8.00.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • w czwartek od godz. 7.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa za i o powołania
  • w piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych i starszych z sakramentami św. – dodatkowych proszę zgłaszać; od godz. 17.30 wstawienie Najśw. Sakramentu, modlitwy do Miłosierdzia Bożego i okazja do spowiedzi św.
  • w sobotę – święto Przemienia Pańskiego, od godz. 7.30 – modlitwy do Niep. Serca NMP.
  1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, wtorek, czwarte i piątek bezpośrednio po Mszy św., a w środę od godz. 17.00. Zapraszam do biura parafialnego opiekunów grobów naszych bliskich Zmarłych, którzy leżą w sektorze „C” oraz tych, którzy nie byli jeszcze z sektora „A”.
  2. Przewodnik katolicki do nabycia w zakrystii.
  3. Bóg zapłać:
  • Młodej Parze za posprzątanie kościoła i kwiaty, w tym tygodniu proszę również narzeczonych;
  • za składane ofiary podczas święcenia samochodów
  • za składane ofiary na inwestycje parafialne: .
  1. Za tydzień w sobotę na boisku LZS turniej piłki nożnej, a w niedzielę festyn rodzinny. Szczegóły na plakatach.
  2. Pod chórem można składać podpisy pod nową Ustawą w sprawie kar za: przeszkadzanie w wykonywaniu aktu religijnego oraz publicznemu wyszydzaniu kościoła, czy znieważaniu przedmiotu czci religijnej lub miejsc sakralnych.
  3. Związek małżeński pragną zawrzeć: Krzysztof Urbaniak, zam. w naszej parafii i Dominika Maćkowiak zam. w naszej parafii.
  4. W sobotę w Jarocinie odbył się pogrzeb śp. Jadwigi Dębowskiej z - RIP

niedziela 10.07.2022